1. Nieuws
  2. Algemeen
  3. Lanceringsevent KFC ALKEN VERENIGT

Nieuws

Lanceringsevent KFC ALKEN VERENIGT

2 jaar geleden

By Christian Reniers

Lanceringsevent KFC ALKEN VERENIGT op 30 november bij een van onze hoofdsponsors COHEZI in Antwerpen

Lanceringsevent KFC ALKEN VERENIGT

Op donderdagavond 30 november hadden wij bij een van onze hoofdsponsors COHEZI de avant-première van KFC ALKEN VERENIGT. Samen met onze bestuurders, de sponsors, de trainers, vrijwilligers en het sponsorteam kregen we al eerste een blik achter de schermen van KFC ALKEN VERENIGT. De nieuwe website, de fotoshoot, de videoclips, de nieuwe tv-schermen en ja ook een zicht op het stickerboek. Dit laatste komt uit eind januari 2018.

In bijgaand filmpje zien jullie hoe KFC ALKEN VERENIGT in avant-première werd gepresenteerd in de prachtige kantoren van COHEZI bij Fosbury & Sons in Antwerpen.

Laatste nieuws