1. Nieuws
  2. Algemeen
  3. Lancering KFC ALKEN STICKERBOEK

Nieuws

Lancering KFC ALKEN STICKERBOEK

2 jaar geleden

By Christian Reniers

Op zaterdag 3 februari hebben we het langverwachte KFC ALKEN Stickerboek gelanceerd. Meer dan 200 stickerboeken werden afgehaald en het was bijzonder druk bij Spar Melaer in Terkoest-Alken. De voetbalburgers waren trouwens overheerlijk!!!

Lancering KFC ALKEN STICKERBOEK

Zaterdag zijn spelertjes en ouders massaal komen opdagen bij de lancering van ons stickerboek, waarvoor dank aan allen. Ik denk dat we mogen stellen dat het een prachtig stickerboek is geworden en uit de reacties van de ouders heb ik begrepen dat er heel wat trotse mama's en papa's bij zijn. De honger bij de kids om stickertjes te verzamelen was bijzonder groot en wij wensen iedereen dan ook een fantastische verzamelreis toe!  Ook dank aan Ingrid en Ward Melaer voor deze prachtige realisatie en knap voor het vele werk dat zij samen met hun team hebben al hebben gerealiseerd. Wij van KFC ALKEN zijn bijzonder trots en fier op deze realisatie!

Laatste nieuws