1. Nieuws
  2. Algemeen
  3. KFC Alken Kampioen

Nieuws

KFC Alken Kampioen

3 jaar geleden

By Jurgen Voorter

KFC Alken Kampioen

FC Alken A is kampioen in 2de provinciale B.

Nochtans verloren we zaterdagavond de match op het veld van Thor Hasselt die bijgewoond werd door vele Alkense supporters.

Zondag zou de beslissing kunnen vallen als de uitslag van de match Schoonbeek-Beverst - FC Landen een gelijkspel of een overwinning voor Landen was. Tijdens de tweede helft was voorzitter Danny Jeuris de stress al joggend aan het verwerken terwijl een kleine groep supporters en bestuursleden de match op Schoonbeek aan het volgen was. Na de 1-3 overwinning van FC Landen, dat geleid wordt door Alkenaar Bart Vandewalle, kon de champagne dan toch knallen.

De eerste titel en bijhorende promotie is dus binnen voor de jonge fusieclub die nog geen jaar oud is. Een verrassing? Vóór het seizoen misschien wel, maar tijdens het seizoen was niemand meer bij machte om de scorende trein (98 doelpunten !) te stoppen.

Met nog een uitmatch en een thuismatch voor de boeg is er ook zicht op het honderdste doelpunt van dit seizoen voor KFC Alken!

Laatste nieuws